forum.esmasoft.com
Свежыя допісы

FAQFAQ  ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 НастаўленніНастаўленні   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

расписание транспорта
общественный транспорт городов Беларуси

Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> CityInfo®
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
LTrigubovich
молчун

Далучыўся: 12.09.2013
Допісы: 1

ДопісЗмешчанае: 12 Вер 2013 22:05    Загаловак допісу: расписание транспорта Адказаць з цытатай

Уважаемые разработчики, хочу предложить вам идею, которая пришла мне в голову при определении способа проезда общественным транспортом.
Я часто ловлю себя на мысли - как жаль что транспорт на карте есть, а расписания его движения нету.
Приходится маршрут искать в одной проге, а потом расписание в инете. Так пока все найдешь, окажется что опоздал на поезд!
А с расписанием было бы круто. И всяким там яндекс-картам до вашей (или нашей, в смысле Минчан) карты было бы далеко.
Ведь есть же сайт, на котором это расписание вывешено - для всех автобусов, троллейбусов и наверное трамваев тоже.
Может можно как-то его от туда скачивать и заносить в базу данных, а потом отображать при необходимости?
Подумайте об этом, когда будет возможность.
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адаслаць асабістае паведамленне
slavik2110
молчун

Далучыўся: 21.12.2015
Допісы: 1

ДопісЗмешчанае: 22 Снж 2015 13:31    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

В проекте http://sanore.com/ru/#home/1/9/49 можете расписание для Минска с помощью Iframe отобразить на любом сайте!
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адаслаць асабістае паведамленне Наведаць сайт аўтара
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> CityInfo® Гадзінны пояс: UTC + 3
Старонка 1 з 1

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можаце прымацоўваць файлы
Вы можаце cпампоўваць файлы