forum.esmasoft.com
Свежыя допісы

FAQFAQ  ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 НастаўленніНастаўленні   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Слой компьютерных сетей
общественный транспорт городов Беларуси

Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> Дополнительные слои
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
Dj_admin
молчун

Далучыўся: 12.07.2004
Допісы: 1

ДопісЗмешчанае: 12 Ліп 2004 16:59    Загаловак допісу: Слой компьютерных сетей Адказаць з цытатай

Где взять нормальный рабочий слой компьютерных сетей? И чем что за тип слоя "FAST"? Слой который на http://www.homenet.tut.by/engine/index.php?action=map у меня не работает. В инструкции написано, что надо переключиться на тип слоя "FAST". Но у меня показывает в проге только 2 типа "XMF" и "ISF". Чо делать? hammer
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адаслаць асабістае паведамленне
Kong En Ge
DevTeam

Далучыўся: 05.11.2003
Допісы: 6785
Адкуль: Minsk

ДопісЗмешчанае: 12 Ліп 2004 18:01    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Dj_admin, В CityInfo 2.5 слои типа FAST не поддерживаются (и не должны были, о чем неоднократно говорилось; FAST -- это внутренний формат, специфичный именно для CityInfo 2.5b). Авторы таких слоев должны были сконвертировать соответствующую версию слоя для CityInfo 2.5. По всей видимости, на сайте домашних сетей до этого еще не дошли руки.
Замечания о порядке конвертации см. здесь.

Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> Дополнительные слои Гадзінны пояс: UTC + 3
Старонка 1 з 1

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можаце прымацоўваць файлы
Вы можаце cпампоўваць файлы