forum.esmasoft.com
Свежыя допісы

FAQFAQ  ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 НастаўленніНастаўленні   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Города-спутники Минска
общественный транспорт городов Беларуси
На старонку Папяр.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> Дискуссионный клуб
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
ptkm
молчун

Далучыўся: 11.10.2008
Допісы: 9
Адкуль: Минск

ДопісЗмешчанае: 12 Вер 2009 19:29    Загаловак допісу: Города-спутники Минска Адказаць з цытатай

Указ Президента Республики Беларусь от 7 мая 2014 г. № 214 "О развитии городов-спутников"
http://www.pravo.by/main.aspx?guid=3871&p0=P31400214&p1=1

у Минска появится первый город-спутник - Смолевичи. Концепция реализации этого проекта разработана БелНИИПградостроительства по заказу Мингорисполкома. Как отметил и.о. председателя Мингоисполкома, в Смолевичах будет отведена дополнительная территория под возведение всей необходимой инфпраструктуры для проживания 20 тысяч человек. Рассматривается вопрос об улучшении транспортного сообщения между Минском и Смолевичами. "Сегодня основная задача – начать формировать конкретный проект по реализации этой идеи", - отметил Ладутько.
http://news.tut.by/society/147358.html
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адаслаць асабістае паведамленне
Iкс
советник министра

bytrans

Далучыўся: 02.12.2005
Допісы: 21205
Адкуль: Менск, мкрн.Ангарская-2; Ліпкі

ДопісЗмешчанае: 23 Трв 2016 21:25    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Вось мы казалі ў тэме прыгараду аб Бараўлянах. Увемь пасёлак адрамантаваны, вуліцы па 4 паласы, ходнікі, прыпынкі новыя, светлафоры паўсюль. За якія грошы? Як???

"N.R.M."
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адаслаць асабістае паведамленне Адаслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Iкс
советник министра

bytrans

Далучыўся: 02.12.2005
Допісы: 21205
Адкуль: Менск, мкрн.Ангарская-2; Ліпкі

ДопісЗмешчанае: 17 Крс 2018 16:25    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

http://domofoto.ru/update.php?time=72&aid=14&cid=3935
Выселкі.
+ да гэтага яшчэ 3 дома асобна, 2 1 пад'ездныя 1-464У ля трассы, і за закінутай в/г ці што там доўгая 9 павярхоўка. Таксама будуюць ГЦ. Усё гэта дастаткова далёка ад аўтобусаў, вуліца пад ОТ у раёне не зроблены, усе вузкія.

"N.R.M."
Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адаслаць асабістае паведамленне Адаслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> Дискуссионный клуб Гадзінны пояс: UTC + 3
На старонку Папяр.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Старонка 11 з 11

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можаце прымацоўваць файлы
Вы можаце cпампоўваць файлы