forum.esmasoft.com
Свежыя допісы

FAQFAQ  ПошукПошук   НаведвальнікіНаведвальнікі   СуполкіСуполкі   РэгістрацыяРэгістрацыя 
 НастаўленніНастаўленні   Увайсці і праверыць асабістыя паведамленніУвайсці і праверыць асабістыя паведамленні   УвайсціУвайсці 

Мне кажеться что кроме транспорта нужно отражение на карте и пешего пути
общественный транспорт городов Беларуси

Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> Прочие предложения, пожелания и обсуждения
Папярэдняя тэма :: Наступная тэма  
Аўтар Паведамленне
Иван
молчун

Далучыўся: 18.01.2016
Допісы: 1

ДопісЗмешчанае: 18 Стд 2016 10:00    Загаловак допісу: Мне кажеться что кроме транспорта нужно отражение на карте и пешего пути Адказаць з цытатай

Пожелания пользователя картой, для разработчиков!!!

В настройках транспорта я бы добавил в интерфейс функции "Пройти пешком" как от исходной точки добраться до конечной, время сколько на это у меня уйдёт.
Например: Одно расстояние я проезжаю, другое расстояние я прохожу, так как я вижу, что предлагаемый мне маршрут я могу пройдя пешком.
Второе в Минске много туристов. И они дать иногда выбирают пешие маршруты. Почему нельзя им не дать информацию сколько времени у них уйдёт на пешую прогулку от точки А к точке Б
Третье, если я хочу по лесу пройти на минском море пешком. Сколько времени у меня уйдёт, какое расстояние я пройду!!

С уважением,
Иван Николаевич
Специальность - топогеодезист

Вярнуцца да пачатку
Праглядзець звесткі Адаслаць асабістае паведамленне
Kong En Ge
DevTeam

Далучыўся: 05.11.2003
Допісы: 6718
Адкуль: Minsk

ДопісЗмешчанае: 18 Стд 2016 11:51    Загаловак допісу: Адказаць з цытатай

Иван, Для удовлетворительного решения недостаточно данных: составлять и поддерживать граф тропинок и проходных подъездов -- удовольствие так себе.
Паказаць допісы:   
Распачаць новую тэму   Адказаць у тэму    Спіс форумаў forum.esmasoft.com -> Прочие предложения, пожелания и обсуждения Гадзінны пояс: UTC + 3
Старонка 1 з 1

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на допісы
Вы не можаце рэдагаваць свае допісы
Вы не можаце выдаляць свае допісы
Вы не можаце галасаваць у апытаннях
Вы не можаце прымацоўваць файлы
Вы можаце cпампоўваць файлы